Три роки тому, захищаючи Україну від ворога загинув - Костівський Вадим Васильович

20 листопада минає три роки з дня загибелі військовослужбовця Костівського Вадима Васильовича.
Вадим Костівський народився 3 вересня 1980 року в селі Бузівка, Жашківського району, Черкаської області. З дитинства він демонстрував наполегливість, працьовитість і відповідальність. Обравши професійний шлях аграрія, Вадим вступив до Білоцерківського національного аграрного університету, який закінчив у 2004 році.
Створивши родину, Вадим оселився в селі Северинівка. Разом із дружиною він виховував трьох дітей, був дбайливим батьком і підтримкою для своєї родини.
28 лютого 2022 року був призваний до лав ЗСУ. Уже в березні він перебував на передовій, виконуючи бойові завдання на Донеччині. Після ротації визволяв місто Ізюм, що на Харківщині. Потім знову повернувся на Донеччину, де боєць брав участь у запеклих боях за Бахмут.
20 листопада 2022 року, під час ворожого обстрілу українських позицій у селі Курдюмівка Бахмутського району, життя Вадима Костівського обірвалося.
Вічна пам'ять і шана захисникові України!